+370 657 93250 viktorija@psichologevk.lt

Psichoterapeutė Mažeikiuose

Psichoterapeutės paslaugos Mažeikiuose. Padedu įveikti gyvenimo krizes, skyrybas, netektis, nesėkmes, baimes, nerimą ir depresiją. Konsultuoju vaikus, suaugusiuosius, šeimas, poras, vedu grupinę terapiją. Dėl konsultacijų susisiekite tel. +370 657 93250 arba el. paštu viktorija@psichologevk.lt Konsultuoju gyvai ir nuotoliu.


Šiuolaikinio gyvenimo tempas gali būti iššūkis, kurį kartais sunku įveikti vienam. Ar patiriate nerimo, depresijos ar streso simptomus, kurie trukdo pilnavertėms kasdieninėms veikloms? Ar jaučiate, kad įstrigote tamsoje ir norite atrasti kelią į šviesą? Psichoterapija gali atvesti jus į gyvenimo kokybės pagerėjimą.

Kaip psichoterapeutei su aukštu profesionalumu ir empatija, man svarbiausia padėti jums atrasti jūsų vidinį stiprybę ir išspręsti problemas, su kurias susiduriate. Nesvarbu, ar tai būtų asmeniniai santykiai, darbo stresas, praeities trauma ar kitos emocinės sunkumai, su manimi galite jaustis saugūs dalintis savo jausmais ir patirtimis.

Mano terapijos metodai grindžiami Geštalto psichoterapijos požiūriu, pritaikytas individualiems poreikiams. Atkreipiu dėmesį į jūsų unikalų gyvenimo kontekstą ir kartu dirbame link jūsų nustatytų tikslų pasiekimo. Bendradarbiaudama su jumis, siekiu sukurti saugų, nuoširdų ir įžvalgų turinčią terapijos aplinką, kurioje galėtumėte išdrįsti pažvelgti į save iš naujo ir judėti link gyvenimo, kuriuo norite gyventi.

Nebijokite kreiptis pagalbos, nes palaikymas ir supratimas gali būti kelyje į jūsų emocinę gerovę ir gyvenimo pusiausvyrą. Susisiekite su manimi šiandien, kad kartu galėtume pradėti jūsų kelionę į gyvenimą, kuris atspindi jūsų tikrus norus ir vertybes.